Hajde-hajde luks! Vajza e politikanit shqiptar pozon mes dëborës me makinën luksoze

admin 0


Vajzat e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri, shumë herë janë në qendër të vëmendjes për jetën të cilën bëjnë.
Lotina është shumë aktive në rrjetet sociale, dhe pothuajse çdo fotografi që ajo ndan bëhet lajm. Së fundmi, Lotina ka pozuar në një veturë luksoze, ndërsa vëmendjen mori poza e saj gjysmë e ulur.
Lotina njihet për format e saj trupore dhe bukurinë që e karakterizon.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *