I Kujtuan Personin Më Të Dashur, Greta Koçi Përlotet Në Mes Të Emisionit

admin 0

I Kujtuan Personin Më Të Dashur, Greta Koçi Përlotet Në Mes Të Emisionit

Ditën e sotme ka qenë e ftuar këngëtarja e njohur shqiptare Greta Koçi. Greta ka folur për fillimet e karrierës së saj dhe gjithashtu për familjen dhe jetën private.
Ed Manushi dhe Fjoralba Ponari e kthyen pas në kohë këngëtaren duke e pyetur për fëmijërinë e saj.
“Si ka qenë Greta në fëmijërinë e saj? E urtë? Çapkëne?”, e ka pyetur Fjoralba, ndërsa Greta ia ka kthyer:
“Kam qenë shumë llafazane, po e urtë. Nuk bëja piktura, apo rrëmujë, nuk kam qenë e tillë. Mami rrinte me një kamera gjithë kohës mbas meje, më lyente pak dhe gjithë kohës këndoja”.

Ndërkohë më pas Greta është përlotur në mes të emisionit kur në ekranin e madh është shfaqur një foto e gjyshes së saj. Ajo u prek teksa tregoi se gjyshja ka qenë një nga personat më të dashur për të dhe se kanë pasur një marrëdhënie shumë të ngushtë bashkë. LEXO ME TEPER DUKE E HAP HAPSIREN REK LAMUESE ME POSHTE.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *