I ndjeri “PRESIDENTI HISTORIK” Rugova i ka bërë shumë të këqija UÇK-së dhe Kosoves. Ja dokumenti qe po “dridh” vendin

admin 0

I ndjeri “PRESIDENTI HISTORIK” Rugova i ka bërë shumë të këqija UÇK-së dhe Kosoves. Ja dokumenti qe po “dridh” vendin

Se fundi neper rrjete sociale eshte duke qarkulluar lajmi se i ndjeri “Presidenti Historik i Kosoves Ibrahim Rugova” i ka bere shume te keqija UÇK-se dhe Kosoves. Kjo gje se pari erdhi nga nje profil/faqe ne rrjetin social “Facebook” me emrin “Dukagjini Çlirimtar” ku postoi nje “dokument” ku tregon per te bemat e “keqija” te presidentit historik Ibrahim Rugova ndaj UÇK-se dhe Kosoves. Ne vazhdim ju sjellim fotografine e plote ku mund ta lexoni edhe ju vete se cfare permbanë ajo qe po aludohet per presidentin historik Rugova:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *