I pushtoi zemra , mbesa e kryeministrit Rama shkruan fjalë shpirti për Anetën: O nëna ime e bukur do na…

admin 0

I pushtoi zemra , mbesa e kryeministrit Rama shkruan fjalë shpirti për Anetën: O nëna ime e bukur do na…

Mbesa e kryeministrit te Shqiperise Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës ku dhe kryeministri i vendit kishte bere nje dedikim.
Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë, e pikëlluar për …
Kristi është vajza e Olsi Ramës, e cila ka publikuar një foto të së ndejrës në Instagram, teksa shkruan:
“Nëna ime e bukur, do të të dua dhe do më mungosh gjithmonë”, shkruan ajo.
Aneta Rama u nda nga jeta , në moshën 82-vjeçare.
Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, “dritën e shtëpisë”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *