‘I Thashë Prit Është Rradha Ime’, Almeda Tregon Si Reagoi Kur Mësoi Se E Ëma Është Shtatzënë…

admin 0

‘I Thashë Prit Është Rradha Ime’, Almeda Tregon Si Reagoi Kur Mësoi Se E Ëma Është Shtatzënë…

Almeda Abazi eshte ish missi shqiptar qe e kemi pare shpesh ne intervista dhe kjo fale faktit se ka krijuar nje familje te bukur ne Turqi me aktorin e njohur turk Tolgahan.
Ajo tregon per marredhenien ne cift si edhe per familjaret e saj.
Ndersa kur ra fjala tek e ema ajo tha se eshte shume e lumtur qe nena e beri me vella pasi tani ai eshte nje shok shumi mire me Efehanin djalin e saj.
Madje ajo tha: “Kur e mora vesh ne fillim per mamin tim se aeshte shtatezene i thashe prit se eshte radha ime nje here.
Por me mire qe eshte bere se ai dhe Efehan do te rriten bashke dhe e duan shume njeri tjetrin qe tani.
Ata te dy luajne shume dhe besoj se do vazhdojne te jene gjithmne bashke”.
Vellai i Almedes tani eshte 6 vjec ndersa Efehan eshte 1 vjec.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *