Iku në lule të moshës/ E zeza nënë s’do e shoh me fustan të bardhë, kjo është 24-vjeçarja shqiptare që dha shpirt në mes të rrugës

admin 0


Iku në lule të moshës/ E zeza nënë s’do e shoh me fustan të bardhë, kjo është 24-vjeçarja shqiptare që dha shpirt në mes të rrugës

Kjo është 24 vjeçarja që humbi jetën në aksidentin e mbrëmshëm në fshatin Terstenik
Ermira Morina e lindur në vitin 1997, nuk ka arritur që t’i mbijetojnë lëndimeve të rënda që ka pësuar në aksidentin e mbrëmshëm, përderisa ishte duke lëvizur me veturën “Renault”.

Policia e Kosovës ka konstatuar se aksidenti ka ndodhur si pasojë e mos përshtatjes së shpejtësisë gjatë lëvizjes me kushtet e rrugës dhe është vetaksidentuar. E nderja ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.
Policia ka njoftuar se aksidenti me pasoja fatale ka ndodhur në Terstenik të Drenasit të dielën rreth orës 21:00, transmeton IndeksOnline.//

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *