Ja Kush Eshte Njeriu I Vetem Qe Ka Guxuar Ti Thote Ne Sy Kadri Veselit Dhe Hashim Thacit Qe Jane Hajna Nuk Eshte Albini As Vjosa Por

admin 0

Ja Kush Eshte Njeriu I Vetem Qe Ka Guxuar Ti Thote Ne Sy Kadri Veselit Dhe Hashim Thacit Qe Jane “Hajna”, Nuk Eshte Albini, As Vjosa Por…

Ishte data 22 e muajit maj te vitit 2019, ku kreret politik po benin homazhe ne ish bur,hgun e Dubraves per te renet ne ate bur,g. Perderisa po zhvillohej fjalimi nga moderatorja ne skene shfaqet nje ish ushtar i UCK-se i njohur me emrin Shefqet Kabashi. Ai e ndaloi te gjithe ceremonine dhe e prishi ate duke bertitur dhe duke thene qe “ma keni marre buken prej gojes”, “ju jeni hajna”,”Ti Nijazi edhe tjert e di shume mire ti ma keni marre buken prej gojes”… e te tjera fjale qe mund ti ndiqni me poshte ishin thene nga Kabashi dhe keshtu u desht qe te intervenojne te gjithe te pranishmit per ta larguar nga aty, ne fund Kadri Veseli nuk u shpreh rreth situates por foli dicka tjeter:


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *