Ja Sa Është Shuma Marramendëse Që Sapo Dhuroi Labi Për Hashim Thacin, Veselin, Selimin Dhe Te Tjeret

admin 0

Ja Sa Është Shuma Marramendëse Që Sapo Dhuroi Labi Për Hashim Thacin, Veselin, Selimin Dhe Te Tjeret

Kenge,tari i njohur, Labinot Tahiri, ka njoftuar se jep nga 2 mije euro për ish-kre,ret e UÇK-së që po gjyk ohen në Hagë.
Ai beri të di.tur se nga 2 mijë euro do të dep.onohen të henen ne fondin e Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Jakup Krasniqit e Rexhep Selimit, Nasim Haradinajt e Hysni Gucatit.
Postimi i plotë:
https://www.facebook.com/LabinotTahiriOfficial/posts/5011898512218826


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *