“Jam e çmendur pas pastërtisë së shtëpisë”/ Rrëfehet Bebe Rexha: Babai im është rritur në Dibër dhe më ka mësuar te…

admin 0

“Jam e çmendur pas pastërtisë së shtëpisë”/ Rrëfehet Bebe Rexha: Babai im është rritur në Dibër dhe më ka mësuar te…

Këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha, ka treguar gjithmonë me krenari si nëpër intervista ashtu edhe në rrjetet sociale, se është me origjinë nga Shqipëria.Artistja me famë botërore ka dhënë së fundmi një intervistë për “Us Weekly”, ku ka treguar se në shtëpinë e saj në Los Angeles, ka gjetur kohë që të kultivojë një kopsht me perime. Madje këtë e ka zbuluar edhe më herët përmes videove në “Instastory”.
“Unë kam një kopsht të madh me domate në oborrin tim. Babai im u rrit në një fermë në Dibër dhe më mësoi pak për kopshtarinë”, ka treguar Bebe Rexha, e cila edhe pse është një milionere dhe ka shumë punë, është e dhënë edhe pas disa punëve në shtëpi.
Për “Us Weekly”, Bebe Rexha ka zbuluar gjithashtu edhe 25 gjëra për veten. Në listën e gjatë nuk mund të mungonte edhe një fakt shqip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *