Jam e ndame nga burri plot e 4 Vite kaluan jam merzit shum apo me mir kam nevoj per mashkuII..

admin 0

Jam e ndame nga burri plot e 4 Vite kaluan jam merzit shum apo me mir kam nevoj per mashkuII..

Tani ta thom te drejten un nuk du ma rtes por e kam vendos vetem mu knaq vetem per in at te kojshive se sum lan rahat tu ma l ip, dhe ti po te them hajd merrem kur te dush ose eja te un dhe jakalojm si ma mir e ishalla pl asin prej in ati edhe pse kurr smu ka laj mru prejkur jemi nd a nga burri ama dojn mem ha ger me si e me vetulla, por mu mka h ip in ati keq edhe tash kam vendos veq mejau thi atinve kush tum l ipe por jo ketyre ketu afer qka i kam kojshi, normall edhe vetes ja baj sa jgin po du mu knaq se boll kam nejt pa at shoqin qe 4Vite, jam umtu sdi qysh me ta pers hkru po hajde merren ne li dhje dhe do ta shifsh si do ju qm ontoj.ket do ta bej pse kam nevoj un por edhe nga ai ish i imi.. nafaka jote me ta thi pin nrroj edhe ti mos ki dert kur me thrret ne t el se un jam e vetme ne banes kshtu qe kur te dush mundesh se nuk me pengon hiq..LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *