Jam nje vajze 25 vjeçe nga Kosova, e diplomuar dhe kam nje biznes…

admin 0

Jam nje vajze 25 vjeçe nga Kosova, e diplomuar dhe kam nje biznes…

Jom nje vajze 25 vj nga KS ,e shkolluar,e punesuar ,ne nje instuticion shteteror,rrjedh nga nje familje me tradita. Para 8 muajsh u njoha me nje djale ne rrjetet sociale,nga SHQ patem 2 muaj biseda ,mandej filluam me shume biseda dhe keshtu rash ne dashuri me te ,por ai ma tregoi historin e tij qe kishte qene i martuar dhe kishte nje vajze.
Unë Jam Beqare Dhe E Bukur, Kam Klass, Por Ende Jam Në Kërkim Të Dashurisë. Ai me ka ngacmuar se une nuk doja ,por aty kishte me shume biseda H0T nga shoqja se nga i dashuri im ,e une si budallaqe ja fala kete gabim e vazhdoi dhe me disa gabime tjera por une njejt vazhdoja ta falja e dini pse????? Pse ishte dashuria ime e pare ne jete ku ende askush nuk me ka prekur as me gisht,por me kete te dashurin tim nuk jom takuar asnjehere ,nuk e di pse hezitonte ,disa here kemi lene takime ,por para se me ardhe dita e takimit ai heshte nuk donte thonte e meriton ti nje me te mire ,e une prap zhgenjehesha. Ju lutem te gjithe juve qe mendoni per biseda qe te jeni me te sinqert e jo vetem te beni lojra me mua sa per ta kaluar kohen e juaj te lire, sepse jam e interesuar per lidhje me te gjate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *