Kandidatja Për Deputete “Ndez” Rrjetin Me Fotot E Saja

admin 0

Kandidatja Për Deputete “Ndez” Rrjetin Me Fotot E Saja

Anita Dervishi është kandidatja për deputete që do të garojë në zgjedhje parlamentare të 25 prillit. Ajo është pjesë e listës “Aleanca e Bashkimit Popullor ABEOK”, parti e drejtuar nga Kujtim Gjuzi.
Vajza nga Durrësi, e cila aspiron të përfshihet në botën politike dhe të sigurojë një karrige në Kuvendin e Shqipërisë, i ka vënë “flakën” rrjetit me fotot provokuese, të cilat i ka ndarë në llogarinë e saj të “Instagram”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *