Kejvina Kthjella Në Lidhje Me Këngëtarin Nga Kosova

admin 0

Kejvina Kthjella Në Lidhje Me Këngëtarin Nga Kosova

Para disa ditësh bukuroshja Kejvina Kthella i la gojëhapur të gjithë ndjekësit në Instagram me një video ku shfaqej mjaft sensitive.
Komentet e shumta pozitive nuk munguan dhe të gjithë e komplimentonin bukuroshen për linjat e saj.
Mirëpo të gjithë vëmendjen e mori komenti i Seven Saraçi-t të cilit i janë bërë syte zemra kur ka parë videon.
Dyshja disa kohë më parë u panë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe u përfolën për një lidhje të mundshme, mirëpo Kejvina i hodhi poshtë këto thashetheme.
Megjithatë komentet e tyre me zemra lënë vend akoma për dyshim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *