Këngëtarja Çiljeta Në Zi/ Ndahet Nga Jeta Njeriu I Dashur Për Të: Të Qoftë Dheu I Lehtë

admin 0

Këngëtarja Çiljeta Në Zi/ Ndahet Nga Jeta Njeriu I Dashur Për Të: Të Qoftë Dheu I Lehtë

Pak ditë më parë u mësua se babai i Çiljetës ishte infektuar me Covid dhe ishte shtruar tek “Shefqet Ndroqi”.
Mediat shkruanin se babai i këngëtares ishte në gjendje të vështirë shëndetësore dhe ajo shihej çdo ditë në ambientet e spitalit edhe pse nuk është lejuar që të qëndrojë pranë të atit për shkak të rregullave.
Sot Çiljeta ka vendosur edhe shiritin e zi në foton e saj të profilit në Instagram duke dhënë kështu lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të personit të shtrenjtë.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *