Ku po shkon bota/ Adoleshentja ia bën rrush e kumbulla lekët burrit: Jam rehat nuk punoj dhe ai mi paguan të gjitha

admin 0

Ku po shkon bota/ Adoleshentja ia bën rrush e kumbulla lekët burrit: Jam rehat nuk punoj dhe ai mi paguan të gjitha

Tani që u hapën sallonet e bukurisë, Kathleen McCann do rikthehet të rregullojë flokët, të bëjë thonjtë dhe të vendos flokë dhe qerpikë fa ls.
Ajo është 19 vjeç por shumë e famshme në rrjete sociale. E reja thekson se është e martuar ku burri ja paguan të gjitha.
“Ai mi paguan të gjitha gjërat që unë bëj në parukeri”, tha ajo.
Burimi: The Sun/ Marrë nga Gazeta Korrekte

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *