Kush ja dha Medes 30 mijë dollar për një natë?

admin 0

Kush ja dha Medes 30 mijë dollar për një natë?

E di që ju tingëllon e pabesueshme, por është e vërtet që këngëtari Meda i ka marrë 30 mijë dollar bakshish për një natë.
Së paku kështu ka deklaruar vetë këngëtari në “NIN”, ku e ka pranuar se bakshishin prej 30 mijë eurosh e ka marrë në një dasëm shqiptare në Australi.
Meda për vite me rradhë është një nga këngëtarët më të angazhuar dhe paguar në dasmat shqiptare kudo në botë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *