Lajm i fundit! Përplaset makina dhe kamioni, dyshohet se 4 shqiptarë kanë humbur jetën, mes tyre ka dhe fëmijë

admin 0


Një a ksi dent i rëndë është shënuar në orët e mbrëmjes në Rrugën e Kombit. Deri më tani dysh ohen për 4 v ik tima dhe 1 të p lag osur.
Sipas burimeve mediatike v ikt im at janë nga një familje dhe mes tyre ka edhe fëmijë.

Përp lasja ka ndodhur në aksin rrugor Rrëshen- Rubik në Rrugën e Kombit, pranë karburant “Toma”, ku një automjet ‘Citroen’ është për plasur me një kamion.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *