Lajm i trishtë për familjen Begu, vdes biznesmeni dhe mekaniku i njohur

admin 0

Lajm i trishtë për familjen Begu, vdes biznesmeni dhe mekaniku i njohur

Pronari i servisit të njohur për rregullimin e kamionëve, Rrahman Begu ka v dekur sot.
I ndjeri njihej si mjeshter i makinave të rënda në Mitrovicë.
Lajmin për v dekjen e tij e ka dhënë djali i tij Nehati, përmes një postimi në facebook.
Postimi i plotë:
Te Allahut jemi dhe vetëm tek ai do të kthehemi , Allahu na bashkoft ne xhenet Bablok!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *