Lajm i zi, ky ishte 25 vjeçari që u gjet pa jetë në palestër: Nuk e besoj që ike kaq shpejt

admin 0

Lajm i zi, ky ishte 25 vjeçari që u gjet pa jetë në palestër: Nuk e besoj që ike kaq shpejt

Nje ngjarje e rende ndodhi sot ne Elbasan, ku nje i ri u gjet i v.dekur brenda ambienteve të një palestre. Ai eshte identifikuar si shtetasi, Stavri Bardhi.Burime bëjnë me dije se i riu ka qenë i apasionuar pas palestrës dhe nuk përjashtohet mundësia që të ketë marrë stimulantë, për të rritur performancën gjatë stërvitjes.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *