Lamtumirë engjëll! Jep shpirt në Gjermani 28-vjeçarja shqiptare, la fëmijën jetim

admin 0

Lamtumirë engjëll! Jep shpirt në Gjermani 28-vjeçarja shqiptare, la fëmijën jetim

Shqipe Cimili-Sokoli nga Vushtrria, ka v de kut dje në moshën 28 vjeçare në Gjermani. Ndarjen nga jeta të së ndjerës e kanë njoftuar familjarë të saj që kanë shkruar se e ndjera pritet të sillet në Kosovë për lamtumirën e fundit.
“Noftim sot me Daten: 15.03.2021 Te Allahut jemi dhe te ai do kthehemi ju njoftojm se ndrroj Jete Bashkshortja ime Shqiponja Cimili-Sokoli Allahu na Bashkoft ne xhenet Amin. Per vorr im do ju Njoftojm me koh .” ka shkruar bashkëshorti i saj raporton “Jepi Zë”.
E ndjera ka lënë pas vetës një fëmijë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *