Ledina Çelo nuk ndal pozat seksi, këngëtarja tregon këmbët e tonifikuara dhe…

admin 0

Ledina Çelo nuk ndal pozat seksi, këngëtarja tregon këmbët e tonifikuara dhe…

Ledina Çelo, këngëtarja e njohur që ka vite tashmë që jeton në Gjermani, këtë verë më së shumti ka pushuar në bregdetin e Jugut të Shqipërisë. Artistja nuk i ka ndalur pozat hot me bikini, me anë të të cilave tregoi se mosha për të është vetëm një numër.
Së fundmi, Ledina ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në “Facebook’ disa imazhe të reja, në të cilat shfaqet mjaft joshëse. Këngëtarja ka pozuar e ulur pranë një dritareje, e veshur me një fustan të ngushtë ngjyrë blu, i cili ishte me një krah dhe i çarë në njërën anë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *