Lindita që po kërkon burrë në ”Për’puthen” e lidhur me Arjan Konomin? Ja çfarë tha kur i shkruan shkoni shumë si çift

admin 0

Lindita që po kërkon burrë në ”Për’puthen” e lidhur me Arjan Konomin? Ja çfarë tha kur i shkruan shkoni shumë si çift

Lindita Bimi është një ndër konkurrentet e “Për’puthen +40”, emision që startoi pak kohë më parë në ekranin e “Top Channel”. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku së fundmi ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit.
Sipas tyre, Lindita shkon si çift me opinionistin Arjan Konomi dhe këtë ia kanë shkruar shpesh në mesazhe. Mirëpo, konkurrentja ka sqaruar se Konomi është për opinionist në emision dhe jo për të gjetur dashurinë.
“Shumë mesazhe që më vijnë thonë të njëjtën gjë por njerëz duhet ta kuptoni që Arjan Konomi është për opinionist në atë emision dhe jo si konkurrent”, ka shkruar Lindita.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *