Lotet pom dalin çdo nat kur bi e vetme ne krevat per nje burr te ambel e te fort si guri…

admin 0

Lotet pom dalin çdo nat kur bi e vetme ne krevat per nje burr te ambel e te fort si guri…

Kurr se kisha mendu se nje gruaa si un mundet me met pa burr ne kr/evat e me flet e vetme por ja edhe ket po e perjtoj se di qka asht puna por un po jes e vetme qdo nat edhe mu ka bo nisen krejt bajat po r e pash se ktu po mujsha me kerku dhe e morra guximin vet me dal e thash mos pom del rreski e mos pom lajmrohet dikush un met vertet kam nevoj per nje shkok por jo per martes pasi e emja e ka pas puna marteses ashtu mendoj por ndoshta si dihet mundet edhe lidhje serioze por shum zor e kam e kshtu ma shum me konvenon vetem per qef e lezet ja ku me ke nese te pelqej me merr ne lidhje ketu posht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *