Luljeta E perputhen kërkon burrë, tregon si i pëlqen s*ksi: Dua të

admin 0

Luljeta E perputhen kërkon burrë, tregon si i pëlqen s*ksi: Dua të

Një nga konkurrentet më të përfolura është Luljeta Nallbani, e cila gjithmonë arrin të marrë vëmendjen e të gjithëve, herë me pamjen e saj e herë me deklaratat që jep.
65 vjeçarja nga Fieri, është shfaqur si një zonjë pa komplekse dhe e gatshme për të flirtuar.
E pyetur nëse do ta gjejë dashurinë në emision, ajo shprehet:

“S’besoj, u trem bën nga hyrja e re, Landi, ky që bëri kërkesën për mua, taksisti dhe ndoshta u tre mbën për atë. E refuzova sepse nuk kishte as gjatësi ishte shumë i shkurtër, sa kofsha ime… Do i thosha: ‘Ti sa kofsha ime çfarë kërkon, që të bëjë edhe s*ks me mua, ai duhej të rrotullohej shumë…”, tha ajo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *