Lulzim Basha e humb fare lë nam në miting/Shikoni si e fut dorën në pantallona duke folur para njerëzve në Durrës

admin 0

Lulzim Basha e humb fare lë nam në miting/Shikoni si e fut dorën në pantallona duke folur para njerëzve në Durrës
Siç duket i lodhur nga fushata, kryetari i PD, Lulzim Basha është filmuar në një moment të sikletshëm në një nga takimet elektorale.
Teksa vid eo është bërë virale në rrjet, Basha shihet duke futur duart në pantallona dhe rregullohet, ndërsa ishte duke folur.
Veprimin, kryedemokrati e bën në sy të qindra burrave, grave e vajzave që ishin të pranishme në miting.
VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *