Lulzim Basha ndërmerr hapin e radhës, zbulohet se ç’pritet të ndodhë nesër në 17:00

admin 0

Lulzim Basha ndërmerr hapin e radhës, zbulohet se ç’pritet të ndodhë nesër në 17:00

Mësohet se Lulzim Basha do të nisë turin e takimeve në të gjitha qarqet e vendit, në atë qe e konsideron si nisjen e be tejës ku ndër Edi Ramës.
Ndalesa e parë e kreut demokrat do të jetë Lezha, ku pritet që pasditen e së martës të zhvillojë takimin me qytetarë dhe strukturat e PD-së.
Nga raportimet mësohet se takimi do të nisë në orën 17:00, ndërsa të pranishëm do të jenë jo vetëm kandidatët që kanë marrë mandatin në Qarkun e Lezhës, por edhe ata që nuk arritën të shp allen si fitues.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *