Lulzim Basha Vjen Me Reagimin E Pare Pas Kerkesave Per Doreheqje / ”Nuk Kemi Humbur,Beteja Do Vazhdoje Per Fitore”

admin 0

Lulzim Basha Vjen Me Reagimin E Pare Pas Kerkesave Per Doreheqje / ”Nuk Kemi Humbur,Beteja Do Vazhdoje Per Fitore”

Të gjithë janë duke pritur deklaratën e parë të Lulzim Bashës, pas kërkesës që disa eksponentë të caktuar të PD kanë bërë për dorëheqjen e tij. Teksa ka qenë duke dalë nga se.lia ai ka thënë se beteja do të vazhdojë deri në fitore. Gjithashtu, Basha tha se do ketë dhe një reagim të gjatë për me.diat.
Kryedemokrati është takuar sot me disa ambasadorë dhe diplomatë të huaj. Mësohet se ai i ka para.qitur atyre një dosje voluminoze ku paraqiten shkelje të procesit zgjedhor..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *