Lum Bes Kallaku lum ai… A mund të bëni ushtrime si Xhensila?

admin 0

Lum Bes Kallaku lum ai… A mund të bëni ushtrime si Xhensila?

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të dashura të momentit dhe mjaft e përfolur në mediat rozë.
Këngëtarja njihet jo vetëm për zërin e veçantë, por edhe për dukjen e saj, sepse ajo njihet si një grua që i kushton shumë rëndësi dukjes, shkruan “Kosovarja”.
Ndonëse shpesh kritikohet për ndërhyrjet që mund të ketë bërë, 28 vjeçarja vazhdon të reflektojë në rrjete sociale duke treguar se si është realisht.
Ajo ka publikuar së fundmi disa imazhe e video, në të cilat shfaqet duke bërë akrobacione në natyrë.
“Kujdesuni për trupin tuaj, është i vetmi vend ku duhet të jetoni”, ka shkruar ajo krahas postimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *