Mc Kresha merr rrugën e fesë, e fali xhumanë me hoxhën Fatmir Latifaj

admin 0

Mc Kresha merr rrugën e fesë, e fali xhumanë me hoxhën Fatmir Latifaj

Reperi mitrovicas duket se ka marrë rrugën e fesë.Mc Kresha ka falur xhumanë në xhaminë e Shipolit, bashkë me imamin e kësaj xhamie, shkruan “Jepi zë” transmeton worldnetpress.
Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë hoxha Fatmir Latifaj, i cili ka publikuar fotografi me reperin.
“Sot mbas xhumase @tavnikcity 🕌”, ka shkruar Latifaj.
Ndryshe, Kresha së fundmi u martua dhe u bë baba, e cila gjë e ka tërhequr mjaft shumë nga skena publike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *