Më datë 12 kemi dasmë. Martohet Rezarta Shkurta dhe nipi i Enver Hoxhës

admin 0

Më datë 12 kemi dasmë. Martohet Rezarta Shkurta dhe nipi i Enver Hoxhës

Rezarta Shkurta dhe Ermal Hoxha do të bëjnë një dasmë madhështore. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në rrjete sociale.
Ajo ka treguar datën dhe vetëm pak ditë na ndajnë nga dita e tyre e madhe. “12 Korrik 2021, dita jonë. Rezarta & Ermal. Dasmë”, ka shkruar Rezarta krahas fotos ku shihen ftesat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *