Me lot ne sy:Gruaja e reperit FERO u bë sot nënë por të njejten dit e humbi babain nga.. (Foto)

admin 0

Me lot ne sy:Gruaja e reperit FERO u bë sot nënë por të njejten dit e humbi babain nga.. (Foto)

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fund dhe në mëngjesin e sotëm Arbenita ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën cifti e ka pagëzuar me emrin Nina.
Kjo ditë e shënuar, u shoqërua me një tra gjedi familjare për Arbenitën pasi në këtë ditë ajo h umbi të atin si pasojë e Covid19.
Këtë lajm e ka bërë të ditur motra e Arbenitës, përmes një postimi në Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *