Me Lote Ne Sy NENA Tregon Per Te Bijen Se Si BABAI E ZURI Me Te Dashurin Ne Shkolle “Mat”- E Mbylli Ne Podrum 2 Jave Me Pas Vajzen E Gjeten Te V.Dekur Nga Uria

admin 0


Me Lote Ne Sy NENA Tregon Per Te Bijen Se Si BABAI E ZURI Me Te Dashurin Ne Shkolle “Mat”- E Mbylli Ne Podrum 2 Jave Me Pas Vajzen E Gjeten Te V.Dekur Nga Uria

E bija imeAngelina ishte 18 vjecare bashkeshori im e zuri ne shkolle me te dashurin qe ai me te vertete nuk ishte i denje per te! Por te rinjte jane dashuruar , bashkeshori im i zuri ne shkolle teksa bija po tregonte se eshte ne ore mesimi ajo kishte dale me te dashurin , bashkershorti im e zuri e mori e mbylli ne podrum nuk me la asnje dite te shkoj ta shof bijen time! Pas 2 jave shkoba , un duke menduar se bashkshorti im i b.abi i saj i ka derguar buk dhe uje ! Ai asnje dit nuk i kishte derguar buke ! PAs dy jave bija ime nuk kishte duruar dote kishte dh.ene sh.pirt ka ur.ia! Une me ate nuk e kam burre! – Thot nena e vajzes e cila e divorcoi burrin e saj!


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *