Më Shumë Se 50 Vjeçe Është, Por Shikoni Se Si Dukej Eli Fara Në Lule Të Rinisë

admin 0

Më Shumë Se 50 Vjeçe Është, Por Shikoni Se Si Dukej Eli Fara Në Lule Të Rinisë

Eli Fara kengetarja e bukur dhe me zerin e saj melodioz gjithmon ka qene ne qender te vemendjen me bukurine e saj dhe me fotot e saj.
Ajo ka postuar ne Instagram një foto të saj shumë vite më parë dhe duket si një ikonë e modës dhe bukurisë të atyre viteve.
“Iku edhe kjo verë”, shkruan krahas fotos ku etiketon edhe miken me të cilën ka pozuar.
Komplimentat nga ndjekësit dhe miqtë nuk kanë të mbaruar për dukjen e Eli Farës në ato vite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *