Mihrije Braha zbulon se shqiptari i njohur i ofroi 1 milion dollarë për një natë…..

admin 0

Mihrije Braha zbulon se shqiptari i njohur i ofroi 1 milion dollarë për një natë…..

Mihrije Braha dhe Naim Abazi, janë një nga çiftet më të dashura e të komentuara të showbiz-it shqiptar. Së fundmi këngëtarja e njohur ka dhënë një intervistë për emisionin “Glamour Zone”, ku ka zbuluar disa ngjarje të pathëna më parë.Gjatë intervistës, Mihrija ka treguar se si ka refuzuar ofertën 1 milion euro për një natë. Gjithashtu ajo ka zbuluar edhe se si ka reaguar bashkëshorti i saj pasi mësoi lajmin.Shqiptari i njohur i ofroi 1 milion euro për 1 natë në ishull.
“A të ka ngacmuar ndonjëherë, një mashkull i famshëm i showbiz-it shqiptar, pa dijeninë e Naimit?”, e pyet moderatorja.“Ka qenë një ofertë 1 milionë dollarësh, një natë në një ishull. Është shumë i njohur, dhe është shqiptar”, tregon këngëtarja e njohur.Dhe e dini më të bukurën? Pas asaj telefonate ku mori ofer.tën, Mihrije ka telefonuar menjëherë Naimin dhe i ka treguar se çfarë kishte ndodhur.“Ai filloi të më tallte e të bënte shaka duke më thënë: ‘Më ke hum.bur 1 milion dollarë. Këtë ma ka përmendur 2 muaj e gjysmë”, tha ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *