Milaim Zeka “DRIDH” Thacin Dhe Kurtin – Ja Per Cfare Behet Fjale

admin 0

Milaim Zeka “DRIDH” Thacin Dhe Kurtin – Ja Per Cfare Behet Fjale

Kojshia Show është format televiziv shumë i shikuar që gjithmonë arrijnë të sjell të ftuar ekskluziv me rrëfime që nuk i keni dëgjuar më parë, shkruan OnAir.Muaj më parë i ftuar në këtë emision ka qenë Milaim Zekën i cili kishte vendosur që për herë të flasë për disa fakte që nuk i kishim dëgjuar më parë.Ai për herë të parë kishte vendosur që të flasë për fakte rreth Hashim Thaçit.Shikojeni videon e listuar më poshtë./OnAir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *