Moderatorja Ori Nebiaj flet pa doreza Ja kush janë meshkujt që kanë fli rtu ar me mua në emision

admin 0

Moderatorja Ori Nebiaj flet pa doreza Ja kush janë meshkujt që kanë fli rtu ar me mua në emision

Moderatorja Ori Nebiaj flet pa doreza Ja kush janë meshkujt që kanë fli rtu ar me mua në emision
Prezantuesja e “Wake Up” ka qenë mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Top Arena” në ‘Top Channel’ ku ndër të tjera prezantuesi Edi Manushi e ka pyetur edhe për emrat e meshkujve që kanë flirtuar me të në emisionin që ajo drejton.
Ori ka folur pa doreza për këtë pjesë duke përmendur publikisht emrin e balerinit Igli Mezini, këngëtarit Gëzim Myshketa dhe drejtorit të “Tv Scan” Enio Civici.
Ndoshta e gjitha është thënë në kuadër të miqësisë që Nebiaj ka me të tre meshkujt në fjalë si dhe për të shmangur të gjitha keqkuptimet e mundshme./revistawho.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *