Mos Kalo Pa Thene Urime!! Qifti Gzohet Per Here Te Pare Me 3-Neq!!

admin 0

Mos Kalo Pa Thene Urime!! Qifti Gzohet Per Here Te Pare Me 3-Neq!!

Sa e bukur eshte kur behesh prind! Sot nje familje u gezuan me 3-neq edhe pse jemi ne kete situate te vesh.tire te gjithe, sido.mos nenat shta,tzane fundi eshte i bukur kur ne kraherorin tend ke femijet e tu , e sidomos kur njekohesisht i ke 3 femije! per nje dite qifti u bene nene dhe baba i 3 femijeve!
urime me jete te gjate.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *