Myslim Murrizi i nxjerr “zbuluar”, publ.ikon videon e Bashës, Metës dhe Kryemadhit që po ‘pushton rrjetin’ (VIDEO)…

admin 0

Myslim Murrizi i nxjerr “zbuluar”, publ.ikon videon e Bashës, Metës dhe Kryemadhit që po ‘pushton rrjetin’ (VIDEO)…

De.puteti Myslim Murrizi shprehet se pas humbjes në zgjedhjet e së dielës duhet të japin dorëheqje Ilir Meta, Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi.
Ai ka postuar një video, ku shfaqen tre drejtuesit duke premtuar largimin nga politika nëse rezultati do ishte në favor të kryeministrit Rama.
Postimi i Murrizit:

“Keta “jane” drejtues dhe shtetare qe çfare thone, e mbajne. Prandaj Shqiptaret i votojne çdo 4 vjet sepse keta “ mbajne” fjalen dhe Shqipraret i mbajne ne kurriz prej 30 vitesh e ju duken pupel mbi shpine”, shkruan Murrizi.
SHTYP HAPESIREN E MEPOSHTME REKL.AMUESE QE TE SHFAQET VIDE0
VIDEO

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *