Nënës Shqiptare i v’des djali hastret, Ja çka i ndodhi mbi arkivolin e djalit saj!

admin 0

Nënës Shqiptare i v’des djali hastret, Ja çka i ndodhi mbi arkivolin e djalit saj!

Si pa sojë e -Covid ka v dekur një 25 vjeçar nga fshati Stralin e epërme ku dhe tani per momentin u dergua per banesen e fundit.
Burime të MaksonOnlinePortali mësojnë se i riu është Agimi dhe u godít nga Covid për vd ekje për vetem 24 orë. Ngj arja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës.
Gjithashtu mësohet se ai është djalë hastreti, i cili ka lënë pas edhe dy vajza.
Familja e 25 vjeçarit është nga fshati Stralin e epërme dhe sot duke derguar Arbenin per ne banesen e fundit ndodhi e pa pritura…

Ishin grubulluar te gjith te familjes dhe po prisnin nëna e Arbenit te largohet nga arkivoli, por ajo qka ra ne sy ishte se nëna nuk po levizte mbi arkivol dhe pernjeher ajo pikoi ne tok.
Të gjith vrapuan duke menduar se ajo u elivanos por me pas e kuptuan se ajo me nuk merrte frym dhe se ju bashkua Agimit në botën e pa v dekshme… Shiko se si Rrefen kusheriri Arbeni mes loteve ne sy ket ngjarje te rend sot qe tr onditi mbar shqiptarin/ Burimi/ MaksonOnlinePortali

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *