NGUSHLLIME / Kolegët e tij ndan lajmin e ‘Hidhur’ për këngëtarin Muharrem Ahmeti?

admin 0

NGUSHLLIME / Kolegët e tij ndan lajmin e ‘Hidhur’ për këngëtarin Muharrem Ahmeti?

Këngëtari i njohur Muharrem Ahmeti, po kalon një situatë të vështirë. Këngëtari gjendet i shtruar në spital dhe fansat janë alarrmuar nga fjalët që po qarkullojnë për të.
Pas përhapjes së lajmit se ai ka kaluar një a tak në zemër, menjëherë ka ardhur reagimi i mikut të tij të ngushtë, në rrjete .
Në gjendje jo të mirë, postimi i fundit i Muharrem Ahmetit është prekës. Këngëtari njohur i muzikës tallava, Muharrem Ahmeti, ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore në spital.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *