Njihuni me Modelen myslimane që po then barrierat me linjat e saja

admin 0

Njihuni me Modelen myslimane që po then barrierat me linjat e saja

Po thyen barrierat në industrinë e modës modelja muslimane, me ngjyrë dhe pasi u zgjodh nga marka PrettyLittleThing për të prezantuar linjën e re të veshjeve. “Puna e 22-vjeçares, Billy Marsal me PrettyLittleThing shënon herën e parë që marka paraqet një modele të veshur me shami”, konfirmoi kompania me bazë në Mbretërinë e Bashkuar. E reja njoftoi punën e saj me markën përmes Tëitter-it, ku ka grumbulluar më shumë se 500,000 pëlqime dhe 60,000 retëeets. PrettyLittleThing, tha se synon të “frymëzojë ” tek klientët me një mesazh të bar. azisë dhe poz. itivi. tetit për trupin e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *