Nuk mbanë më Grida Duma, plαs “bοmbën”: Erdhën dhe më…

admin 0

Nuk mbanë më Grida Duma, plαs “bοmbën”: Erdhën dhe më…

Deputetja e ardhshme e Kuvendit të Shqipërisë, Grida Duma tregoi sot në “Open” se asaj gjatë fushatës elektorale disa banda i ofruan ndihmë financiare dhe në burime njerëzore, për të dalë fituse nga zgjedhjet e 25 prillit.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *