Nuk përmbahet ish-deputeti i PD-së, i dërgon mesazhin publik Berishës…

admin 0

Nuk përmbahet ish-deputeti i PD-së, i dërgon mesazhin publik Berishës…

“Na ke gati për ta rrëzuar, o lider i besës”/ Nuk përmbahet ish-deputeti i PD-së, i dërgon mesazhin publik BerishësIsh-deputeti Lefter Maliqi ka shpërndarë në rrjetet sociale një të ish-kryemini,strit Sali Berisha, ku ai sulon Lulzim Bashën dhe Edi Ramën.
Maliqi ka përshëndetur aksionin e Berishës duke i ofruar mbështetje nga krahina ku ka qenë deputet.“Jemi gati ne mbeshtetje per rrezimin e Regjimit te krimit,droges,mafies e oligarkeve”, duke shtuar:
“Doktori me zonjen fisnike Liri Berisha ne pritje madheshtore ne Lapardha-Berat.Lider i fjales,beses se mbajtur.Mirenjohje”, shkruan Maliqi.
Më herët ai ftoi edhe demokratët që t’i bashkoheshin për të ngritur PD-në.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *