O Zot i madh pse?! Makina u bë copa-copa e u kthye përmbys/ Nënë e bijë japin shpirt në vend, vajza ishte vetëm dy vjeçe

admin 0

Një aks ident tr a gjik u regjistrua pasditen e të martës, 12 janar, në Kretë, ku nënë e bijë humbën jetën pasi makina e tyre u për plas me një automjet bujqësor të një fabrike vaji.

Ngjarja e rëndë u shënua pak pas orës 17:00 në Moires, ndërsa mbetën të vd ek ura një nënë 38-vjeçare dhe vajza e saj 2-vjeçare.

Gruaja mësohet se ishte ofi cere poli cie. I njëjti informacion thotë se një nga personat që i gjeti i pari nënë e bijë të vd eku ra ishte babai i gruas fatkeqe.

Mediat greke raortojnë se dy të huaj ishin duke hipur në automjetin bujqësor që u përplas me automjetin e gruas. Po sipas mediave greke, drejtues i mjetit bujqësor ishte një burrë me origjinë shqiptare, ndërsa pasagjer një burrë me origjinë aziatike.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *