Pa prisni pak! Kush është djali me të cilin Tea po ndan dhomën e gjumit në Dubai?

admin 0

Pa prisni pak! Kush është djali me të cilin Tea po ndan dhomën e gjumit në Dubai?

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Tea Trifoni, ka udhëtuar së fundmi drejt Dubait. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo, me anë të postimeve të shumta në rrjete sociale.
Nga postimet shohim se Tean po e shoqëron në këto pushim miku i saj, Geraldi. Ish-konkurrentja ka publikuar video pranë tij në Instastory, duke bërë që aludimet e ndjekësve të lindin sërish.
Ajo ka ndarë dhe një video nga dhoma e gjumit me Geraldin. Kujtojmë se pak kohë më parë në rrjet u tha se Tea ka nisur një lidhje me djalin në fjalë, por ajo e mohoi duke thënë se Geraldi është një mik i saj i vjetër.
Përgjatë kohëve të fundit dyshja janë shfaqur kudo bashkë, duke i bërë të gjithë të dyshojnë për diçka më shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *