My WordPress Blog

Recent Post

Urime! Lajm I Mirë Për Pensionistët Dhe Ata Që Marrin Pagë Soc iaale

Urime! Lajm I Mirë Për Pensionistët Dhe Ata Që Marrin Pagë Soc iaale Urime! Lajm i mirë për pe

Ramush Haradinaj befason me qëndrimin e tij, mbështet Qeverinë Kurti në këtë çështje

Ramush Haradinaj befason me qëndrimin e tij, mbështet Qeverinë Kurti në këtë çështje Edhe Ram

TURP/ Ja gruaja qe gatoi me mijera bukë per UÇK-në dhe tani u harrua nga pushteti!!!

TURP/ Ja gruaja qe gatoi me mijera bukë per UÇK-në dhe tani u harrua nga pushteti!!! Kjo ēshtē g

Macron:Europa është një shtëpi e madhe dhe e bukur por nuk ka vend për Shqipërinë dhe Kosoven

Macron:Europa është një shtëpi e madhe dhe e bukur por nuk ka vend për Shqipërinë dhe Kosoven

Po afrohet koha/ “Në vitin 2023 Turqia ka të drejt të kthejë Perɑndorinë Osmane dhe të ketë Khalifɑtin e gjithë muslimanëve”

Po afrohet koha/ “Në vitin 2023 Turqia ka të drejt të kthejë Perɑndorinë Osmane dhe të ketë

Çfare po ndodhe?! Shqiperia drejt terheqjes se njohjes ndaj serbise?? Ja si qendron e verteta

Çfare po ndodhe?! Shqiperia drejt terheqjes se njohjes ndaj serbise?? Ja si qendron e verteta Kër c

Ju Kujtohet Kjo Aktore, Ajo Rrëfen Historinë Tragjike Të Jetës Së Saj..

Ju Kujtohet Kjo Aktore, Ajo Rrëfen Historinë Tragjike Të Jetës Së Saj.. Ajo është njëra ndër

VIDEO/ “Mbreti shqiptar”, ky është momenti kur Florian Marku shpallet kampion

VIDEO/ “Mbreti shqiptar”, ky është momenti kur Florian Marku shpallet kampion Florian Marku dit

Shqipëria thirrje Serbisë: Tërhiqe ushtrinë nga kufiri me Kosovën

Shqipëria thirrje Serbisë: Tërhiqe ushtrinë nga kufiri me Kosovën Ministria e Jashtme shqiptare

“URGJENTISHT VEPRONI NE KETE MENYRE” Merkel çon në këmbë gjithë vendin me permendjen e dialogut me serbine.

“URGJENTISHT VEPRONI NE KETE MENYRE” Merkel çon në këmbë gjithë vendin me permendjen e dialo