Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Ikni urgjent nga Shqipëria, këtu do të bëhet kasaphanë

admin 0


Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Ikni urgjent nga Shqipëria, këtu do të bëhet kasaphanë

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, ka bërë një paralajmërim të fortë, pasi u shpreh se në Shqiëpri do të bëhet kasaphanë.

Ai u bëri thirrje qytetarëve që të largohen urgjent nga Shqipëria drejt Europës Perëndimore, pasi nuk e kanë idenë se çfarë do të ndodhë kët
“Bëni gati çantat dhe ikni të gjithë ata që më ngjajnë mua. Nuk jua them kot. Nuk e imagjinoni dot se çfarë pritet të ndodhë këtu. Të gjithë ju që s’ndjeheni këtu fare, urgjent. Do të bëhet kasaphanë. Duhet të ikin në Europën Perëndimore. Të gjejnë mundësinë të ikin. Nuk mund ta imagjinoni se çfarë do të ndodhë në këtë vend”, tha gazetari. /24news


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *