Plas keq sherri mes Don Xhonit dhe Noizyt, ofendime dhe fyerje të rënda (Video)

admin 0

Plas keq sherri mes Don Xhonit dhe Noizyt, ofendime dhe fyerje të rënda (Video)

Reperi i njohur Don Xhoni ka publikuar së fundmi freestyle-n e tij më të ri, të titulluar “Unë foli i fundit”. Teksti është marrë nga ndjekësit si diss për Noizyn dhe Varrosin, si më të “vjetrit” në këtë fushë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *