Prekëse/ Vuante nga kanceri në tru, i riu martohet 30 orë para se të ndërrojë jetë

admin 0

Prekëse/ Vuante nga kanceri në tru, i riu martohet 30 orë para se të ndërrojë jetë

Navar Herbert ishte një 22-vjeçar që u diagnostikua me tumor malinj në tru. Navar ishte një futbollist i aftë dhe i shëndetshëm me bazë në Queensland. Ai vdiq më 25 qershor 2019, vetëm disa orë pasi u martua me dashurinë e tij Maia Falwasser.
Një ditë para se te vdiste, Navar dhe Maia u martuan. Në ceremoninë që të gjithë po përpiqeshin të fshihnin lotët Navar ishte i ulur në një kolltuk për shkak të gjendjes së tij. I pranishëm në dasëm ishte dhe djali i tyre i vogël. Navar vdiq rreth 30 orë pasi u martua. Maia Falwasser e bëri atë të lumtur.
Pamjet e dasmës emocionale në oborrin e shtëpisë u bënë virale pasi u shpërndanë në internet vitin e kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *