Pse U Ndaa Nga Ish Burri Albëria I Lë Të Gjithë Pa Fjjalë Me Përgjigjen U Ndaava Sepse Ai Më Ka

admin 0

Pse U Ndaa Nga Ish-Burri? Albëria I Lë Të Gjithë Pa Fjjalë Me Përgjigjen, “U Ndaava Sepse Ai Më Ka

“S’prekte enë me dorë, i laja gjithmonë vetëm unë. Ti i thashë në shtëpinë tënde, unë në timen.”- tha këngëtarja.
Albëria gjithashtu zbuloi një detaj që e bëri për të qeshur publikun. Ajo tregoi se ishte ushqyer me gji deri në moshën 7 vjeçare dhe këtë gjë ish-burri e kishte përdorur kundër saj gjatë një debati.
“Normal që s’mbush ti se ke pirë cicë deri 7 vjeç.”- i kishte thënë ai Albëries, fjali e cila shkaktoi reagime të mëdha tek fëmijët dhe publiku.diqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:J


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *